• خودباوری در خلاقیت

خودباوری در خلاقیت

در جست و جوی خلاقیت گمشده

نویسندگان:    

ناشر: آریانا قلم

مترجم ها: مهدی کیامهر, مرتضی خضری‌ پور

سال چاپ 1400
نوبت چاپ هفتم
قطع کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 326
 • 148,000 تومان
 • موجودی: در انبار

با خرید این کالا بن دریافت می کنید

 • کتاب روانشناسی

کتاب خودباوری در خلاقیت نوشته تام کلی, دیوید کلی با ترجمه مهدی کیامهر, مرتضی خضری‌ پور, توسط انتشارات آریانا قلم به چاپ رسیده است.

موضوع کتاب: مدیریت و روانشتاسی, رهبری و منابع انسانی, مهارت های عمومی مدیریت, خودباوری در خلاقیت

پایه اصلی خودباوری در خلاقیت، اعتقاد به توانمندی‌هایمان برای ایجاد تغییر در جهان پیرامون است، به معنی اینکه بپذیرید قادرید هرآنچه عزم کنید انجام دهید. باور داریم این خودباوری، یعنی ایمان به ظرفیت خلاق خودتان، قلب نوآوری است. خواندن این کتاب به شما امکان می‌دهد از ظرفیت خلاقانه‌ای که در همه ما وجود دارد، بیشتر استفاده کبا شنیدن کلمه «خلاقیت» به چه فکر می‌کنید؟

اگر شما هم مانند اکثر مردم باشید، ذهن‌تان بی‌درنگ به سمت فعالیت‌های هنری مانند مجسمه‌سازی، طراحی یا موسیقی متمایل می‌شود.ممکن است «خلاقانه» را معادل «هنرمندانه» بدانید.ممکن است بر این باور باشید که معماران و طراحان حقوق می‌گیرند تا متفکرانی خلاق باشند، اما از مدیر عاملان، حقوق‌دانان و پزشکان چنین انتظاری نیست.یا ممکن است فکر کنید خلاق بودن خصلتی ذاتی همانند داشتن چشم‌های قهوه‌ای است: یا با ژن‌های خلاقانه متولد می‌شوید یا اینکه هرگز خلاق نخواهید شد. حقیقت این است که همه ما ظرفیت بالایی در خلاقیت داریم که باید شکوفا شود. پایه اصلی خودباوری در خلاقیت، اعتقاد به توانمندی‌هایمان برای ایجاد تغییر در جهان پیرامون است، به معنی اینکه بپذیرید قادرید هرآنچه عزم کنید انجام دهید. باور داریم این خودباوری، یعنی ایمان به ظرفیت خلاق خودتان، قلب نوآوری است.ایمان به ظرفیت خلاق خودتان، قلب نوآوری است.

خودباوری در خلاقیت شبیه عضله است که با تلاش و تجربه، قوی‌تر و نیرومندتر می‌شود. چه خود را از گونه انسان‌های خلاق بدانید یا ندانید، خواندن این کتاب به شما امکان می‌دهد از ظرفیت خلاقانه‌ای که در همه ما وجود دارد، بیشتر استفاده کنید خلاقیت بسیار گسترده‌تر و فراگیرتر از چیزی است که مردم با نام فعالیت‌های «هنرمندانه» می‌شناسند. خلاقیت عبارت از کاربرد ابتکار و تخیل برای ایجاد چیزی جدید در دنیا است. خلاقیت، آن‌ جایی که شما فرصت ایجاد ایده‌ها، راه‌ حل‌ها و رویکردهای جدید را دارید، وارد بازی می‌شود و باور داریم همه افراد به این منبع دسترسی دارند.نید.

مباحث کتاب خودباوری در خلاقیت

 1. پیش گفتار
 2. مقدمه قلب نوآوری
 3. تلنگر از تفکر طراحی تا خودباوری در خلاقیت
 4. شهامت از ترس تا شهامت
 5. جقه از صفحه خالی تا بینش
 6. جهش از برنامه ریزی تا عمل
 7. جست و جو از وظیفه تا علاقه
 8. تیم گروه های خودباور در خلاقیت
 9. حرکت ایجاد خود باوری در خلاقیت
 10. و اما بعد خودباوری در خلاقیت را بپذیرید
نمایش بیشتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انتشارات آریانا قلم

فروشگاه اینترنتی آژانس بوک، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

آژانس بوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی کتاب با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل ویژه تهران، تضمین اصل‌بودن کتاب و همچنین مطابقت قیمت فروش با قیمت درج شده در کتاب موفق شده ایم که نظر مشتریان محترم را جلب نماییم امیدواریم با تلاش بیشتر ما و همچنین راهنمایی شما عزیزان بتوانیم بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم. به محض ورود به سایت آژانس بوک با دنیایی از کتاب در حوزه های مختلف رو به رو خواهید شد و حتی در صورت نبودن کتابی در سایت می توانید از طریق سفارش آسان و یا از طریق تماس با شماره 02166408000 سفارش خود را ثبت نمایید. ...مشاهده بیشتر

تمامی حقوق سایت فروشگاهی برای سایت آژانس کتاب محفوظ می باشد