• خلق مدل کسب و کار

خلق مدل کسب و کار

ناشر: آریانا قلم

مترجم ها: غلامرضا توکلی, بابک وطن‏ دوست*, حسام الدین ساروقی, بهامین توفیقی

سال چاپ 1400
نوبت چاپ چهاردهم
قطع کتاب خشتی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 295
 • 148,000 تومان
 • قیمت با تخفیف 133,200 تومان
 • سود شما: -14,800 تومان
 • موجودی: در انبار

با خرید این کالا بن دریافت می کنید

 • کتاب مدیریت

نقد و بررسی کتاب

کتاب خلق مدل کسب و کار نوشته الکساندر استروالدر, ایو پیگنیور با ترجمه غلامرضا توکلی، بابک وطن‏ دوست، حسام‏ الدین ساروقی, بهامین توفیقی, توسط انتشارات آریانا قلم به چاپ رسیده است.
موضوع کتاب: مدیریت, رهبری و منابع انسانی, نوآوری و کارآفرینی, رویکردی نوین در مدیریت, خلق مدل کسب و کار

کتاب حاضر ابزاری را در دست شما می‌گذارد تا از آن طریق بتوانید با استفاده از رویکردی نوین در مدیریت به نام «رویکرد طراحی» با ترسیم و طراحی مدل کسب ‏و کار به خلقی نوآورانه دست بزنید و سازمان خود را متحول نمایید.همراه با تولد هر سازمانی، مدل کسب ‏و کار آن نیز متولد می شود و این امر نشان‏دهنده ضرورت توجه به طراحی آگاهانه مدل‏های کسب‏وکار دارد که کاربرد بسیاری در علوم سازمانی داشته باشد. استراتژیست‌ها باید بدانند که مدل کسب‏وکار یک سازمان چیست تا بتوانند چالش سازمان در تعامل با محیط را درک کرده و برای گذر از آن استراتژی مناسب را فرموله نمایند. افراد کارآفرین باید خود را به ابزار ترسیم و طراحی مدل کسب‏وکار مجهز نمایند تا بتوانند تراوشات ذهنی خود را در قالبی درآمدزا قرار دهند تا بتوانند سرمایه‌گذاران را قانع نمایند و نوآوری‌های خود را به سرانجام برسانند.

در صورتی که نوآوری‌های فناورانه، پروژه‌های ارائه محصول جدید به بازارهای فعلی و نیز ارائه محصولات فعلی به بازارهای جدید با طراحی مدل کسب‏وکار مناسب همراه نشوند، همگی به شکست خواهند انجامید.این کتاب ابزاری را در دست شما می‌گذارد تا از آن طریق بتوانید با استفاده از رویکردی نوین در مدیریت به نام «رویکرد طراحی» با ترسیم و طراحی مدل کسب‏وکار به خلقی نوآورانه دست بزنید و سازمان خود را متحول نمایید.
کتابی که در دست دارید، مخصوص افراد بلندپرواز، تغییردهندگان قاعده بازی و چالشگرانی است که به مقابله با مدل های کسب و کار از کارافتاده برخاسته و به طراحی سازمان های فردا می پردازند.

مباحث کتاب خلق مدل کسب و کار

 1. تابلوی طراحی
 2. الگوها
 3. طراحی
 4. استراتژی
 5. فرآیند
 6. دورنما

نمایش بیشتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انتشارات آریانا قلم

فروشگاه اینترنتی آژانس بوک، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

آژانس بوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی کتاب با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل ویژه تهران، تضمین اصل‌بودن کتاب و همچنین مطابقت قیمت فروش با قیمت درج شده در کتاب موفق شده ایم که نظر مشتریان محترم را جلب نماییم امیدواریم با تلاش بیشتر ما و همچنین راهنمایی شما عزیزان بتوانیم بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم. به محض ورود به سایت آژانس بوک با دنیایی از کتاب در حوزه های مختلف رو به رو خواهید شد و حتی در صورت نبودن کتابی در سایت می توانید از طریق سفارش آسان و یا از طریق تماس با شماره 02166408000 سفارش خود را ثبت نمایید. ...مشاهده بیشتر

تمامی حقوق سایت فروشگاهی برای سایت آژانس کتاب محفوظ می باشد