• حرکت به سوی اقیانوس آبی

حرکت به سوی اقیانوس آبی

ناشر: آریانا قلم

مترجم: سامه نجفی

سال چاپ 1400
نوبت چاپ دوم
قطع کتاب وزیری
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 352
 • 164,000 تومان
 • موجودی: در انبار

با خرید این کالا بن دریافت می کنید

 • کتاب بازاریابی

کتاب حرکت به سوی اقیانوس آبی نوشته دبلیو چان کیم  و رنه مابورنیا با ترجمه سامه نجفی توسط انتشارات آریاناقلم به چاپ رسید است.
موضوع کتاب: مدیریت بازاریابی، کارآفرینی، استارتاپ، مدیریت استراتژیک

سؤالی که برای بسیاری از خوانندگان کتاب استراتژی اقیانوس آبی به وجود آمده این است که چگونه در عمل اقیانوس آبی را خلق کنیم و به آن برسیم. بسیاری از مدیران و کارآفرینان با این استراتژی آشنا هستند و مباحث نظری آن را می دانند، اما به درستی از آن بهره نبرده اند و گمان می کنند نمی شود این مباحث را در سازمانشان به کار بست. هما نطور که در سایت رسمی استراتژی اقیانوس آبی بیان شده است، همین دغدغه باعث شد چان کیم و رنه مابورنیا، نویسندگان کتاب مزبور، اثر ارزشمند دیگری را، تحت عنوان حرکت به سوی اقیانوس آبی، پدید آورند و منتشر کنند.
این کتاب بیشتر بر جوشش از درون سازمان تأ کید می کند و سعی می کند با تکیه بر ذهنیت و فرهنگ سازمان و با همراهی نیروی خلاق و کار تیمی سازمان را در مسیر رسیدن به اقیانوس آبی قرار دهد و در این راه مثالها و تجربه های روزآمدی را با خواننده در میان می گذارد. نویسندگان در این کتاب به خوبی توضیح داده اند که در هر مرحله از مسیر توسعۀ استراتژی اقیانوس آبی باید از چه ابزاری و با چه هدفی استفاده کرد. در این کتاب، نویسندگان نشان داده اند که چطور باید از رقابت فراتر رفت، به کارکنان اطمینان بخشید و به رشد جدید دست یافت. آنها گا مبه گام ما را راهنمایی می کنند که چطور سازمان خود را از اقیانوس سرخی که به اشغال رقبا درآمده است به سوی اقیانوس آبیِ بازار بدون رقابت روانه کنیم. این کتاب ترجمه عنوان اصلی  Blue ocean shift می باشد.

مباحث کتاب حرکت به سوی اقیانوس آبی

  • حرکت به سوی اقیانوس آبی

 1. به آن سوی بهترین ها قدم بگذارید
 2. اصول بنیادی خلق بازار
 3. ذهن استراتژیست اقیانوس آبی
 4. بعد انسانی، اطمینان و شایستگی خلاق
  • پنج گام برای حرکت به سوی اقیانوس
 1. شروع به کار
 2. انتخاب نقطهٔ مناسب شروع
 3.  تشکیل تیم مناسب اقیانوس آبی
 4. درک جایگاه کنونی
 5. روشن کردن وضعیت کنونی بازی
 6.  تصور مقصد احتمالی
 7. کشف اقیانوسی از غیرمشتری ها
 8. یافتن راه رسیدن به مقصد
 9. دوباره سازی مرزهای بازار – به شکل نظام مند
 10. توسعهٔ فرصت های جایگزین در اقیانوس آبی
 11. حرکت
 12. انتخاب حرکت اقیانوس آبی و اجرای سریع آزمون های بازار
 13. نهایی سازی و شروع حرکت به سوی اقیانوس آبی
 14. حرکت ملی به سوی اقیانوس آبی در عمل

نمایش بیشتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: انتشارات آریاناقلم

فروشگاه اینترنتی آژانس بوک، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

آژانس بوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی کتاب با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل ویژه تهران، تضمین اصل‌بودن کتاب و همچنین مطابقت قیمت فروش با قیمت درج شده در کتاب موفق شده ایم که نظر مشتریان محترم را جلب نماییم امیدواریم با تلاش بیشتر ما و همچنین راهنمایی شما عزیزان بتوانیم بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم. به محض ورود به سایت آژانس بوک با دنیایی از کتاب در حوزه های مختلف رو به رو خواهید شد و حتی در صورت نبودن کتابی در سایت می توانید از طریق سفارش آسان و یا از طریق تماس با شماره 02166408000 سفارش خود را ثبت نمایید. ...مشاهده بیشتر

تمامی حقوق سایت فروشگاهی برای سایت آژانس کتاب محفوظ می باشد