خریداینترنتی کتاب‌های انتشارات آراه

انتشارات آراه، ناشر تخصصی کتاب‌های دانشگاهی ارشد و دکتری و همچنین آزمون‌های استخدامی می‌باشد.کتاب‌های جامع ارشد و دکتری به صورت مجموعه تک‌جلدی و دوجلدی یکی دیگر از ویژگی‌های ناشر به حساب می‌آید. نشرآراه در زمینه تولید کتب آموزشی دانشگاهی بیشتر در حوزه­‌های علوم انسانی فعالیت خود را آغاز کرده و در این مسیر توانسته است رضایت مخاطبین خود را جلب نماید.

این ناشر توانسته در حوزه­‌های مدیریت در گرایش‌های متفاوت؛ حوزه­‌ی اقتصاد و حسابداری؛ گرایش­‌های علوم‌تربیتی؛ حوزه­‌ی روانشناسی؛ حوزه­‌ی معماری و عمران؛ حوزه‌­ی حقوق؛ جغرافیا و تربیت‌بدنی صاحب سبک آموزشی در مقاطع آموزش عالی باشد.

حیطه کاری ناشر عبارت است از: کتاب‌های آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی، کتاب‌های مصاحبه حضوری، استخدامی دستگاه‌های اجرایی که خود یه حوزه بسیار گسترده می‌باشد مانند بیمه، حقوق ، آتش‌نشانی، ارگان‌های نظامی، تمامی وزاتخانه‌ها و آزمون‌های ویژه وزارت بهداشت، استخدامی کانون وکلا و همچنین کتاب‌های منابع آزمون‌های نظام مهندسی ...

تمامی کتاب‌های نشرآراه در فروشگاه حضوری آژانس‌کتاب موجود می‌باشد و همچنین عزیزانی که قصد خریداینترنتی دارند می‌توانند از سایت آژانس‌کتاب به همراه تخفیفات ویژه خرید خود را نهایی کنند.

مشاهده بیشتر
برگشت به بالا
0216640800© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه آژانس کتاب است.02166408000 طراحی سایت و سئو : توسط نونگار پردازش