دانشگاهی

امروزه شاهد هستیم که فروشگاه های اینترنتی کتاب رونق زیادی گرفته اند و تهیه کردن کتاب به صورت آنلاین بهترین روش برای خرید به شمار می آید تهیه کتاب های تخصصی و عمومی دانشگاه همیشه سخت بوده،اما در چند سال اخیر با کمک اینترنت و خرید آنلاین، تهیه و خرید کتاب راحت تر شده است. 

 اوایل مردم نسبت به خرید آنلاین کتاب زیاد اطمینان نداشتند، اما با توجه به گسترش خرید اینترنتی به ویژه در زمان گسترش ویروس کرونا خرید اینترنتی بیشتر رواج پیدا کرد.

اینکه بتوانی با چند کلیک ساده از هر جای کشور کتاب مورد نظر خود را تهیه کنی بسیار لذت بخش است. 

خرید کتاب های دانشگاهی

خرید کتاب های دانشگاهی

ما قصد داریم راهنمایی‌های مورد نظر را برای خرید آنلاین کتاب و اشتباهاتی که دانشجویان درهنگام خرید کتاب دارند را بازگو کنیم.احتمالا در اوایل زمان دانشجویی،کمی سردرگمی درهنگام خرید کتاب وجود دارد.که آن هم به دلیل ناآشنایی دانشجویان با فرآیند تهیه کتاب است.

راه های خرید کتابهای دانشگاهی

راه‌های خریدکتاب دانشگاهی

  • ساده ترین راه،استفاده از کتاب‌های دانشجویان قدیمی است.تهیه کتاب برای هر ترمی هزینه‌های متفاوتی دارد و گاهی هزینه‌های کتاب بسیار زیاد می شود،و بعضی از دانشجویان هستند که باید برای خرید و تهیه کتاب برنامه‌ریزی داشته باشند.از این رو با مراجعه به دانشجویان ترم بالاتر اقدام به خرید کتاب با هزینه‌ی بسیار پایینی می‌کنند ویا حتی رایگان کتاب مورد نظرشان را تهیه می کنند.
  • استفاده از کتاب‌های دست دوم و نیم بها یکی دیگر از راه‌های تهیه کتاب دانشگاهی است.که فرد با مراجعه به کتاب‌فروشی‌هایی که کتاب‌های دست دوم می‌فروشند و با پرداخت هزینه‌ی پایینی اقدام به خریدکتاب می‌کنند.در اصل خرید کتاب دست دوم رایج‌تر است که علاوه بر کتاب‌های دانشگاهی کتاب‌های متفرقه هم می‌فروشند.

 

  • خرید کتاب از طریق نمایشگاه های کتاب، یکی از روش های خرید کتاب برای دانشجویان است. به دلیل توجه به رشته خودشان و با تخفیفات که در نمایشگاه ها وجود دارد کتاب مناسب را تهیه می کنند. در نمایشگاه ها دانشجویان می توانند در طی کمترین زمان ممکن کتاب های تخصصی و یا کمک آموزشی را پیدا کننند. مانند نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اریبهشت ماه برگزار می شود. وبه راحتی می توان لیست کتاب های مورد نظر را به دست آورده و خرید کرد. اما یکی از معایب نمایشگاه ها زمان محدود آن است، به دلیل اینکه تمام دانشجویان نمی توانند از سراسر کشور در زمانی که نمایشگاه دایر است خود را به نمایشگاه برسانند. در این صورت بهتر است به فکر یک روش ایده آل تری باشیم.  
  • خرید غیرحضوری کتاب که با مراجعه به سایت‌های اینترنتی فروش کتاب،به راحتی می توان از هر کجای کشور خرید را انجام داد.روش خریداینترنتی که طرفدارن زیادی پیدا کرده است علاوه بر کتب عمومی، کتاب‌های تخصصی را هم با قیمت مناسب تهیه کرد.پیدا کردن یک بانک تهیه کتاب، تمام نگرانی‌های تهیه کتاب دانشگاهی را از بین می برد.

کتاب‌های تخصصی رشته‌های مختلف دانشجویان

 از رشته های فنی مهندسی، پزشکی، انسانی، هنر، زبان های خارجه،نواع کتاب های تست و سایر رشته ها می توانند کتاب های مورد نظر خود را از بهترین و سر شناخته ترین ناشران از طریق فروشگاه های اینترنتی کتاب تهیه کنند.

یکی از بهترین مزایایی که خریدکتاب به صورت آنلاین دارد هزینه رفت و آمد است، با حذف هزینه‌ی رفت و آمد کمک بزرگی به دانشجویان می‌شود.اگر قصد خریداینترنتی کتاب‌های دانشگاهی خود را دارید، می توانی به راحتی در خانه،لیست کتاب‌های خود را ازهر کجای ایران از بهترین سایت‌های فروش کتاب سفارش داده و در زمان کوتاهی کتاب‌های خود را تحویل بگیرید. برای تهیه کتاب‌های دانشگاهی خود و انواع کمک‌درسی می توانید به سایت آژانس‌کتاب مراجعه کنید و با یک خرید مطمئن و در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از روش‌های ارسال متنوع کتاب‌های خود را تحویل بگیرید..  

برگشت به بالا
0216640800© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه آژانس کتاب است.02166408000 طراحی سایت و سئو : توسط نونگار پردازش