دانشگاهی

تهیه کتاب‌های تخصصی و عمومی دانشگاه، همیشه سخت و طاقت‌فرسا بوده است،اما در چند سال اخیر با کمک اینترنت و خریدآنلاین، تهیه و خرید کتاب راحتر شده است.اوایل مردم نسبت به خرید آنلاین کتاب زیاد اطمینان نداشتند،اما با توجه به راحتی و گسترش خریداینترنتی به ویژه در زمان گسترش ویروس کرونا خریداینترنتی رواج بیشتری پیدا کرد. اینکه بتوانی با چند کلیک ساده از هر کجای کشور کتاب مورد نظر خود را تهیه کنی بسیار لذت‌بخش است.امروزه شاهد هستیم که فروشگاه‌های اینترنتی کتاب رونق زیادی گرفته‌اند و تهیه کردن کتاب به صورت آنلاین بهترین روش خرید به حساب می‌آید.

 

خرید کتاب های دانشگاهی

خرید کتاب های دانشگاهی

ما قصد داریم راهنمایی‌های مورد نظر را برای خرید آنلاین کتاب و اشتباهاتی که دانشجویان درهنگام خرید کتاب دارند را بازگو کنیم.احتمالا در اوایل زمان دانشجویی،کمی سردرگمی درهنگام خرید کتاب وجود دارد.که آن هم به دلیل ناآشنایی دانشجویان با فرآیند تهیه کتاب است.

راه های خرید کتابهای دانشگاهی

راه‌های خریدکتاب دانشگاهی

  • ساده ترین راه،استفاده از کتاب‌های دانشجویان قدیمی است.تهیه کتاب برای هر ترمی هزینه‌های متفاوتی دارد و گاهی هزینه‌های کتاب بسیار زیاد می شود،و بعضی از دانشجویان هستند که باید برای خرید و تهیه کتاب برنامه‌ریزی داشته باشند.از این رو با مراجعه به دانشجویان ترم بالاتر اقدام به خرید کتاب با هزینه‌ی بسیار پایینی می‌کنند ویا حتی رایگان کتاب مورد نظرشان را تهیه می کنند.
  • استفاده از کتاب‌های دست دوم و نیم بها یکی دیگر از راه‌های تهیه کتاب دانشگاهی است.که فرد با مراجعه به کتاب‌فروشی‌هایی که کتاب‌های دست دوم می‌فروشند و با پرداخت هزینه‌ی پایینی اقدام به خریدکتاب می‌کنند.در اصل خرید کتاب دست دوم رایج‌تر است که علاوه بر کتاب‌های دانشگاهی کتاب‌های متفرقه هم می‌فروشند.
  • خرید کتاب ازطریق نمایشگاه‌های کتاب،یکی از دیگر از روش‌های خریدکتاب برای دانشجویان است . زیرا با توجه به رشته خودشان و با تخفیفات که در نمایشگاها وجود دارد کتاب مناسب را تهیه می کنند.درنمایشگاه‌ها دانشجویان می توانند سریع کتاب‌های تخصصی و یا کمک آموزشی را پیدا کنند.مثل نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود که به راحتی می‌توان لیست کتاب‌های مورد نظر را استخراج و خرید کرد.اما یکی از معایب نمایشگاه‌ها زمان محدود آن است،زیرا تمام دانشجویان نمی‌توانند از سراسر کشور در زمانی که نمایشگاه دایر است خود را به نمایشگاه برسانند.در این صورت بهتراست به فکر یک روش ایده‌آل‌تری باشیم.
  • خرید غیرحضوری کتاب که با مراجعه به سایت‌های اینترنتی فروش کتاب،به راحتی می توان از هر کجای کشور خرید را انجام داد.روش خریداینترنتی که طرفدارن زیادی پیدا کرده است علاوه بر کتب عمومی، کتاب‌های تخصصی را هم با قیمت مناسب تهیه کرد.پیدا کردن یک بانک تهیه کتاب، تمام نگرانی‌های تهیه کتاب دانشگاهی را از بین می برد.

کتاب‌های تخصصی رشته‌های مختلف

دانشجویان رشته‌های فنی‌مهندسی، پزشکی، انسانی، هنر، زبان‌های خارجه ،انواع کتاب‌های تست و سایر رشته‌ها می‌توانند کتاب‌های مورد نظر خود را از بهترین  و معتبرترین ناشران  از طریق فروشگاه‌های اینترنتی کتاب تهیه کنند.

یکی از بهترین مزایایی که خریدکتاب به صورت آنلاین دارد هزینه رفت و آمد است، با حذف هزینه‌ی رفت و آمد کمک بزرگی به دانشجویان می‌شود.اگر قصد خریداینترنتی کتاب‌های دانشگاهی خود را دارید، می توانی به راحتی در خانه،لیست کتاب‌های خود را ازهر کجای ایران از بهترین سایت‌های فروش کتاب سفارش داده و در زمان کوتاهی کتاب‌های خود را تحویل بگیرید. برای تهیه کتاب‌های دانشگاهی خود و انواع کمک‌درسی می توانید به سایت آژانس‌کتاب مراجعه کنید و با یک خرید مطمئن و در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از روش‌های ارسال متنوع کتاب‌های خود را تحویل بگیرید..  

برگشت به بالا
0216640800© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه آژانس کتاب است.02166408000