گروه علوم انسانی

انتخاب رشته برای نوجوانان و خانواده آنان بسیار حساس و مهم است ،درواقع آینده کاری و موفقیت فرد به انتخاب رشته خوب بستگی دارد.انتخاب رشته علاوه بر اینکه باید بر اساس استعداد دانش آموزباشد باید به علاقه دانش اموز هم بستگی داشته باشد.چون بدون علاقه فرد به موفقیتی که دوست دارد نمی رسد.اگر فرزند شما به رشته ی حسابداری،روان شناسی،وکالت،جامع شناسی و یا مدیریت علاقه مند هست،باید در پایه نهم رشته علوم انسانی را انتخاب کند.

رشته علوم انسانی

رشته علوم انسانی به روابط ارتباطی انسانی و به مطالعه رفتارهای فرد در جامعه و در تعامل با دیگران می پردازد. رشته انسانی تمدن و تاریخ ،دین و مذهب های مختلف،فلسفه ،اقتصاد و جغرافیا و.... را بررسی می کند. برخلاف باور همگان که فکر می کنند،رشته علوم انسانی رشته ای ضعیف است اما بر خلاف باور عموم رشته علوم انسانی از فعال ترین واستدلالی ترین رشته ها است. رشته ی علوم انسانی یکی از دسته های گسترده در آموزش عالی است، که به مطالعه انسان و جوانب مختلف زندگی،اجتماعی،تاریخی،سیاسی،فرهنگی، روان شناختی می پردازد. مطالعه در رشته های علوم انسانی می تواند به شما درک بهتری از جامعه را بدهد.

هدف رشته علوم انسانی

علوم انسانی به هرموضوعی که به انسان و روابط او بستگی دارد را مورد مطالعه قرار می دهد.ازموضوع اقتصاد و حقوقی گرفته تا مسائل روان شناسی و جامعه شناسی و تلاش برای بهبود کیفیت زندگی و رفاه انسان و جامعه است. رشته ی علوم انسانی به توسعه دانش و مهارت ها و ارزش های انسانی کمک می کند.تحصیل در رشته های علوم انسانی نقش مهمی در  تصمیم گیری های سیاسی و اجتماعی ایفا می کند.وبا تحلیل و درک مسائل اجتماعی و فرهنگی، به توسعه و پیشرفت جوامع کمک بسزایی می کند.

 

بازار کار رشته انسانی ادبی ،جغرافی و تاریخی را برای مطالعه قرار می دهد.

یکی از دغدغه های اصلی هر دانشجویی در اوایل ورود به دانشگاه،یافتن کتاب های رشته خود است.در گذشته دانشجویان باید به کتاب فروشی ها رجوع می کردند و اگر کتاب مورد نظر خود را پیدا نمی کردند مجبور می شدند از کتابی که موجود نیست پرینت بگیرند.دسترسی به کتاب دانشگاه برای هر دانشجویی حیاتی است،زیرا این کتاب ها به عنوان منبع اصلی یادگیری مباحث درسی است. دسترسی به کتاب های دانشگاهی علاوه بر دانشجویان برای اساتید هم بسیار اهمیت دارد.

بانک دسترسی به کتاب های دانشگاهی یک پلتفرم بزرگ برای دستیابی و یافتن کتاب های دانشگاهی است،آژانس کتاب با فراهم کردن دسترسی آسان به کتاب های دانشگاهی تاسیس شده است که دسترسی به کتاب هارا برای اساتید و دانشجویا ن بسیارراحت کرده است،این دسته بندی عبارت انند از :

کتب علوم انسانی،کتب فنی مهندسی،کتب علوم پایه و کتاب های تست

شما می توانید با رفتن به قسمت کتاب های دانشگاهی،دسته بندی همه کتاب ها،کتاب های رشته مورد نظر خود را بیابید.

این دسته بندی کاملا مفید و جامع و کامل است و یک مرجع کامل برای دانشجویان است، در قسمت کتاب های علوم انسانی تمامی کتب رشته های موجود درعلوم انسانی را شامل می شود. همچنین در قسمت کتاب های علوم انسانی،کتاب های درمورد فرهنگ نامه وجود دارد که کتاب های این قسمت شامل:فرهنگ اطلاعات عمومی،فرهنگ نامه مشاغل و کتاب مکس ترمز 3 زبانه یافت می شود.

کتاب های موجود در رشته ی علوم انسانی کتاب های تخصصی این رشته است. و تمامی کتاب های تخصصی رشته های مختلف علوم انسانی را می توانید پیدا کنید.در گذشته  خرید کتب تخصصی دانشگاه سخت بود و کتاب فروشی های اینترنتی هنوزبه خوبی جا نیافتاده بودند و فعالیت زیادی نداشتند.اما امروزه خرید کتاب به صورت آنلاین گسترش یافته است و کاررا برای دانشجویان بسیار راحت کرده است.

برگشت به بالا
0216640800© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه آژانس کتاب است.02166408000 طراحی سایت و سئو : توسط نونگار پردازش