خرید آسان کتاب

خرید آسان کتاب

کاربران عزیزی که نتوانستند از سایت کتاب خود را تهیه کنند و یا اینکه کتاب در سایت موجود نبوده می توانند کتاب یا کتابهای مورد نظر خود را ثبت سفارش نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن به سفارش آنها رسیدگی شود.

روش کار بدین صورت است که نام کتاب یا کتابهای مورد ثبت نمایند سپس  اطلاعات شخصی خود را از جمله نام و نام خانوادگی/ آدرس/ تلفن ثابت یا همراه/ کد پستی (اگر شهرستان هستید) را وارد می کنید. و ثبت سفارش را انجام می دهید.

بعد از این مرحله سفارش از طرف تیم آژانس کتاب پیگیری شده و قیمت را به شما اطلاع می دهند اگر تهران باشید بعد از تایید سفارش از طرف شما سفارش شما برایتان ارسال می گردد و هزینه درب منزل دریافت می شود و یا به صورت کارت به کارت و یا به صورت اینترنتی پرداخت می‌نمایید.

 اگر در شهرستان هستید، بعد از تایید از طرف مشتری محترم هزینه به صورت اینترنتی یا کارت به کارت .... پرداخت نموده وبعد از طرف فروشگاه سفارش شما بسته بندی شده و ارسال می گردد.    تمامی مراحل سفارش و یا ارسال به مشتری محترم از طریق ایمیل و sms اطلاع داده خواهد شد. همچنین در صورتیکه عضو سایت باشید می توانید تمامی مراحل از طریق پنل عضویت خو د پیگیری نمایید.

فروشگاه اینترنتی آژانس بوک، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

آژانس بوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی کتاب با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل ویژه تهران، تضمین اصل‌بودن کتاب و همچنین مطابقت قیمت فروش با قیمت درج شده در کتاب موفق شده ایم که نظر مشتریان محترم را جلب نماییم امیدواریم با تلاش بیشتر ما و همچنین راهنمایی شما عزیزان بتوانیم بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم. به محض ورود به سایت آژانس بوک با دنیایی از کتاب در حوزه های مختلف رو به رو خواهید شد و حتی در صورت نبودن کتابی در سایت می توانید از طریق سفارش آسان و یا از طریق تماس با شماره 02166408000 سفارش خود را ثبت نمایید. ...مشاهده بیشتر

تمامی حقوق برای آژانس کتاب محفوظ می باشد