021-66408000

۱۵۰کارگاه عملی مدیریت

ناشر: نورا

سال چاپ 1395
نوبت چاپ دوم
قطع کتاب وزیری
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 350
  • 17,000 تومان
  • موجودی: در انبار

با خرید این کالا بن دریافت می کتید

  • ۱۵۰کارگاه عملی مدیریت

کتاب ۱۵۰کارگاه عملی مدیریت تحلیل تجربیات داخلی و خارجی

  • کتاب ۱۵۰کارگاه عملی مدیریت نوشته محمد علی حقیقی, منصوره معینی کربکندی, توسط نشر نورا به چاپ رسیده است.
  • موضوع کتاب: علوم مدیریت, آموزش مدیریت, تئوری های مدیریت

درباره کتاب ۱۵۰کارگاه عملی مدیریت: 

از آنجا که در مدیریت دانش و مهارت هر دو ضروری است و تأکید بر یکی و غفلت از دیگری به عدم تعادل می‌انجامد، به منظور نزدیکتر کردن علم و تجربه در آموزش مدیریت، بررسی و تحقیق در مورد مشکلات موجود در سازمانها و جستجوی راهکار برای آنها می‌تواند در زمینه یادگیری دانش مدیریت سودمند باشد. بنابراین فراگیرندگان دانش مدیریت را می‌توان به گونه‌ای آماده ساخت که به مدد نظریه‌های سازگار با موقعیتها به حل معضلات واقعی بپردازند و علم خویش را کاربرد عملی بخشند.

امروزه پارادایم غالب در تحقیقات مدیریت بیشتر به نگرشهای کمی تمایل دارد و آموزش‌های مدیریتی بیشتر تئوری مدار هستند و جنبه‌های کاربردی کمتر مورد توجه قرار گرفته، مطالعه موردی با اینکه ابزاری مفید در آموزش مدیریتی محسوب می‌شود و در نوشته‌های مدیریتی مورد توجه قرار گرفته است، ‌اما جریانی غالب در تحقیقات و آموزش‌های مدیریتی در ایران محسوب نمی‌شود. از این رو، نیاز به تلفیق هر دو جنبه تئوریک و کاربردی در مباحث آموزشی مدیریت لزوم توجه جدی به موردکاوی را بیش از پیش آشکار ساخته است.

تجارب ارائه شده در این مجموعه مطلوب ترین و مؤثرترین شیوه‌های انجام کار می‌باشد. هدف از این مجموعه آشنایی علاقه مندان با واقعیت‌های ملموس دنیای سازمانی و مسائل جاری سازمانها و پیوندی بیــن نظــر و عمل و افــزایش دانـش و مهـارت عقلــی آنهاست. در این راسـتا تعدادی از مسائل و مشکلات سازمانها و شرکت‌ها همراه با تحلیل و ارائه راه حل آورده شده است. در حقیقت با چنین تمهیدی است که فراگیرندگان دانش مدیریت را می‌توان به گونه‌ای آماده ساخت که فاصله طولانی بین نظر و عمل را پل بزنند.

امید آن است که اثر حاضر راهگشای همه مدیران بخش دولتی و خصوصی جهت آشنایی و مرور تئوری‌های مدیریت و استفاده از آنها جهت برطرف کردن مشکلات ایجاد شده در سازمان خود و همچنین دانشجویان و علاقه مندان رشته مدیریت باشد و زمینه ساز سازمانی بهره‌ورتر، صنعتی موفق‌تر و کشوری برتر باشد.

نمایش بیشتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: محمدعلی حقیقی, نشر نورا

تماس با ما

021-66408000

میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان-پلاک 7، فروشگاه بانک کتاب ( سفارش تلفنی کتاب)

ajansbookemail@gmail.com

اعتماد ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام    گوگل پلاس   توییتر فیس بوک 
 
  تلگرام   پینترست   کتاب مناسب   متن کتاب

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای آژانس کتاب محفوظ می باشد