021-66408000

خرید آسان کتاب

خرید آسان کتاب

کاربران عزیزی که نتوانستند از سایت کتاب خود را تهیه کنند و یا اینکه کتاب در سایت موجود نبوده می توانند کتاب یا کتابهای مورد نظر خود را ثبت سفارش نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن به سفارش آنها رسیدگی شود.

روش کار بدین صورت است که نام کتاب یا کتابهای مورد ثبت نمایند سپس  اطلاعات شخصی خود را از جمله نام و نام خانوادگی/ آدرس/ تلفن ثابت یا همراه/ کد پستی (اگر شهرستان هستید) را وارد می کنید. و ثبت سفارش را انجام می دهید.

بعد از این مرحله سفارش از طرف تیم آژانس کتاب پیگیری شده و قیمت را به شما اطلاع می دهند اگر تهران باشید بعد از تایید سفارش از طرف شما سفارش شما برایتان ارسال می گردد و هزینه درب منزل دریافت می شود و یا به صورت کارت به کارت و یا به صورت اینترنتی پرداخت می‌نمایید.

 اگر در شهرستان هستید، بعد از تایید از طرف مشتری محترم هزینه به صورت اینترنتی یا کارت به کارت .... پرداخت نموده وبعد از طرف فروشگاه سفارش شما بسته بندی شده و ارسال می گردد.    تمامی مراحل سفارش و یا ارسال به مشتری محترم از طریق ایمیل و sms اطلاع داده خواهد شد. همچنین در صورتیکه عضو سایت باشید می توانید تمامی مراحل از طریق پنل عضویت خو د پیگیری نمایید.

تماس با ما

021-66408000

میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی میدان-پلاک 7، فروشگاه بانک کتاب ( سفارش تلفنی کتاب)

[email protected]

اعتماد ما

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام    گوگل پلاس   توییتر فیس بوک 
 
  تلگرام   پینترست   کتاب مناسب   متن کتاب

عضویت در خبرنامه

تمامی حقوق برای آژانس کتاب محفوظ می باشد